Team

logo

Hakim gym Kladno je škola Thai boxu a K-1. Hlavní trenér Pavel Hakim Majer. Nejúspěšnější český K-1 bojovník.

Kontakt: Hakim gym Kladno, Wolkerova 2766, Kladno, www.nocvalecniku.cz


e216ba51786d28007fe66a0a014d5f82

Heroes Gate je společnost, která vznikla za účelem pořádání galavečerů bojových sportů a jejich propagace v celé České republice i v zahraničí. Od počátku se Heroes Gate stala jedničkou na trhu v pořádání všech bojových disciplín jako jsou MMA, Kick-box, Muay-thai i klasického boxu. Společnost přivezla do Prahy ohromné množství špičkových fighterů doslova z celého světa a mnozí z nich dnes dosahují věhlasu v těch nejprestižnějších soutěžích na obou světových polokoulích.

Kontakt:  www.heroes-gate.cz


kutil gym

Posilovna Kutil gym je vybavena zcela novými stroji značky Grün Sport. K dispozici je 28 stanovišť, kde jsou stroje na procvičení všech svalových partií, ale i klasické činky a jednoruké činky. Dále máte k dipsozici spinningové rotopedy. Zcela nově zařízená tělocvična nabízí 9 boxovacích pytlů značky Fighter Martial Art Equipment a dva ringy pro trénink nebo sparing. Nabízíme výuku bojových sportů jako jsou kickbox, MMA, klasický box, Kyokushin atd. Vše pod vedením profesionálních trenérů jako jsou Láďa Kutil (IBF Champion) a mnoho dalších. Dále máte k dispozici bar s recepcí, kde Vám ochotný personál nabídne širokou škálu nápojů a fitness doplňků posilující Váš organismus, umocňující výsledky Vašeho cvičení i pomáhající řídit tělesnou hmotnost.

Kontakt: Táboritská 16/24, Praha – 3, www.kutilgym.cz


TRENERSKA SKOLA OLYMPIA

Jsme moderní a rozvíjející se trenérská škola MS – 97, s.r.o. – Trenérská škola Olympia s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, navazující v původním lektorském složení na odkaz a sportovní myšlenky dlouholetého spolupracovníka, kamaráda a přítele Petra Stacha, mistra Evropy v kulturistice.

Kontakt: MS – 97 s.r.o., Pobřežní 249/46, Praha 8 – Karlín, www.skolatreneru.cz


Bez názvu - 1

Helena Fuchsová je bývalá česká sportovkyně-atletka, běžkyně, která se nejvíce proslavila na tratích v běhu na 400 a 800 metrů. Závodila za PSK Olymp Praha.

Kontakt: Bělocerkevská 1037/38, Praha 10, www.fuchsova.cz


Staňte se členem Aliance výživových poradců

Smyslem Aliance a její činnosti je především, aby se všichni členové řídili ve své praktické poradenské činnosti Kodexem výživového poradce®, tedy zásadami správného, kvalifikovaného a etického poradenství. Tento Kodex bude naši Alianci ostře odlišovat od neodborného až laického poradenství ve výživě, jehož provádění zákony v této zemi stále dovolují.

Kontakt: K Netlukám 1472/2, Praha 10, www.aliance-vyziva.cz


logo_scpg

Změň svůj život, staň se fotomodelkou!

Kontakt: Czech&Slovak Photo Girl, www.photogirl.cz


ATP Nutrition © 2014. Všechna práva vyhrazena
http://www.atp-nutrition.de/ http://www.atp-nutrition.de/ http://www.atp-nutrition.cz/